Here is a list of all hockey games being played by Muskoka teams this weekend:

OMHA

Friday:
Bantam Rep Bears vs Orillia, 1pm at the Don Lough Arena
Novice Rep Bears vs Parry Sound, 7pm in Parry Sound
Pee Wee AE Bears vs Almaguin, 6:30pm at the Bracebridge Memorial Arena
Atom Muskoka Rock vs Almaguin, 7pm in Sundridge
Bantam AE Otters vs Orillia, 7:30pm in Orillia
AE Midget Bears vs Petrolia, 8:30pm in Caledonia

Saturday:
Bantam Muskoka Rock vs West Ferris, 11am in West Ferris
Novice Rep Bears vs Oro, 12pm in Seguin
AE Midget Bears vs Caledonia, 12pm in Caledonia
Bantam Rep Bears vs Osgoode/Richmond, 12:30pm at the Jack Bionda Arena
Novice Rep Otters vs Collingwood, 1pm in Collingwood
Atom Muskoka Rock vs Oro, 2pm at the Port Carling Arena
Novice Rep Bears vs Warren Park, 3pm in Seguin
Bantam Muskoka Rock vs West Ferris, 3pm in West Ferris
Pee Wee AE Bears vs Muskoka Rock, 3:30pm at the Port Carling Arena
Bantam AE Otters vs Collingwood, 3:4opm in Collingwood
Pee Wee AE Otters vs Collingwood, 4pm in Collingwood
Bantam Rep Bears vs St. Marys, 4:30pm at the Jack Bionda Arena
Atom Rep Bears vs Oro, 5:15pm at the Bracebridge Memorial Arena
Pee Wee Rep Bears vs Oro, 6:30pm at the Bracebridge Memorial Arena
Major Midget Otters vs Penetang, 7pm in Penetang
AE Midget Bears vs Simcoe, 7pm in Caledonia

Sunday:
Pee Wee Muskoka Rock vs Penetang, 12pm at the Port Carling Arena
Pee Wee Rep Otters vs Collingwood, 1pm in Collingwood
Bantam Muskoka Rock vs Orillia, 2pm in MacTier
Pee Wee AE Bears vs Almaguin, 2:10pm in Sundridge
Bantam AE Otters vs Innisfil, 2:15pm in Innisfil
Pee Wee AE Otters vs Collingwood, 2:20pm in Collingwood
Pee Wee Rep Bears vs Oro, 3:30pm in Oro
Atom Rep Bears vs Elmvale, 3:35pm in Elmvale
Novice Rep Otters vs Muskoka Rock, 4pm at the Jack Bionda Arena
Atom AE Bears vs Elmvale, 4:45pm in Elmvale
Pee Wee Rep Otters vs Elmvale, 5:55pm in Elmvale
Major Midget Bears vs Elmvale, 7:25pm in Elmvale

GMHL

Friday:
South Muskoka vs Temiscaming, 7:45pm at the Port Carling Arena

Saturday:
Almaguin vs Wiarton, 8pm in Wiarton

Sunday:
South Muskoka vs Meaford, 3:30pm at the Port Carling Arena
Almaguin vs Bradford, 7:30pm in Bradford

CPJHL

Friday:
Muskoka Anglers vs Royals, 7:30pm at the Graeme Murray Arena

Saturday:
Muskoka Anglers vs Royals, 7:30pm in Brampton

Sunday:
Muskoka Anglers vs Generals, 7:30pm in Seaforth

PJHL

Friday:
Otters vs Schomberg, 7:30pm at the Canada Summit Centre

Sunday:
Otters vs Wingham, 2:30pm at the Canada Summit Centre

HGHA

Saturday:
Novice Sting vs Collingwood, 9am at the Lake of Bays Community Centre
Armstrong Pee Wee Sting vs North Simcoe, 10am at the Lake of Bays Community Centre
Bantam Sting vs Barrie, 11am at the Lake of Bays Community Centre
Seely Pee Wee Sting vs Barrie, 11:30am in Barrie
Hayes Pee Wee Sting vs Barrie, 12pm at the Lake of Bays Community Centre
Atom Sting vs Barrie, 1pm at the Lake of Bays Community Centre