Here’s a look at all hockey games involving Muskoka teams this weekend:

OMHA

Friday:
Atom AE Bears vs Almaguin, 6:30pm in Sundridge
Pee Wee Rep Otters vs Haliburton, 6:30pm in Haliburton

Saturday:
Atom Muskoka Rock vs Collingwood, 11:15am in Collingwood
Pee Wee Rep vs Almaguin, 12pm in Sundridge
Pee Wee Rep Bears vs Haliburton, 12:15pm at the Gravenhurst Centennial Centre
Pee Wee Muskoka Rock vs Collingwood, 12:45pm in Collingwood
Novice Muskoka Rock vs Almaguin, 1pm in Burks Falls
Pee Wee AE Bears vs Otters, 2pm at the Gravenhurst Centennial Centre
Atom Muskoka Rock vs Collingwood, 2:05pm in Collingwood
AE Midget Bears vs Otters, 3:30pm at the Gravenhurst Centennial Centre
Bantam Muskoka Rock vs Collingwood, 3:30pm in Collingwood
Atom Rep Bears vs Otters, 4:45pm at the Bracebridge Memorial Arena
Bantam Rep Bears vs Midland, 6pm at the Bracebridge Memorial Arena
Major Midget Bears vs Midland, 7:40pm Bracebridge Memorial Arena

Sunday:
Bantam Muskoka Rock vs Essa, 2:30pm in Essa
Pee Wee Rep Otters vs Parry Sound, 2:40pm at the Jack Bionda Arena
Pee Wee Muskoka Rock vs Otters, 3pm at the Port Carling Arena
Pee Wee AE Bears vs Almaguin, 3:15pm in Sundridge
Atom Rep Bears vs Oro, 3:30pm in Oro
Bantam Rep Bears vs Penetang, 3:30pm at the Gravenhurst Centennial Centre
Atom AE Bears vs Almaguin, 5pm in Sundridge
Major Midget Bears vs Penetang, 5:15pm at the Gravenhurst Centennial Centre

Silver Stick Tournament

Friday:
Novice Rep Otters vs Innisfil, 2:15pm in Midland

Saturday:
Novice Rep Otters vs Woolwich, 8:30am in Midland
Novice Rep Otters vs Bradford, 6:15pm in Midland

Midland Tournament

Friday:
Novice Rep Bears vs Georgina, 10:50am in Midland
Novice Rep Bears vs Collingwood, 4pm in Midland

Saturday:
Novice Rep Bears vs Midland, 10:50am in Midland

GMHL

Friday:
Almaguin vs Temsicaming, 7:30pm in South River
South Muskoka vs West Nipissing, 7:30pm in Sturgeon Falls

Sunday:
South Muskoka vs Bradford, 7:30pm in Bradford

CPJHL

Friday:
Muskoka Anglers vs Stallions, 7:30pm at the Gravenhurst Centennial Centre

Saturday:
Muskoka Anglers vs Ice Wolves, 7:30pm in Coldwater

PJHL

Friday:
Otters vs Penetang, 8pm in Penetang

Sunday:
Otters vs Caledon, 7pm in Caledon

HGHA

Saturday:
Huntsville Sting vs Barrie, 9am at the Lake of Bays Community Centre
Hayes Pee Wee Sting vs Orillia, 10am at the Lake of Bays Community Centre
Bantam Sting vs Barrie, 12pm at the Lake of Bays Community Centre
Armstrong Pee Wee Sting vs Orillia, 1pm at the Lake of Bays Community Centre
Midget Sting vs North Simcoe, 2pm at the Lake of Bays Community Centre
Seely Pee Wee Sting vs Collingwood, 6pm in Collingwood

Sunday:
Hayes Pee Wee Sting vs Barrie, 10:30am in Barrie