Here’s a look at all hockey games involving Muskoka teams this weekend:

OMHA

Friday:
Bantam Rep Bears vs West Ferris, 7pm in West Ferris
Midget AE Otters vs Powassan, 7:30pm in Powassan
Pee Wee Rep Bears vs Otters, 7:45pm at the Bracebridge Memorial Arena

Saturday:
Pee Wee Muskoka Rock vs Almaguin, 12pm in Sundridge
Pee Wee AE Bears vs Otters, 3pm at the Bracebridge Memorial Arena
Bantam Rep Bears vs Parry Sound, 4:45pm at the Bracebridge Memorial Arena
Bantam AE Otters vs West Ferris, 5:10pm at the Don Lough Arena
Atom Rep Otters vs Penetang, 5:40pm at the Jack Bionda Arena
Midget AE Otters vs Almaguin, 6:50pm at the Don Lough Arena
Pee Wee Rep Otters vs Bears, 7:40pm at the Jack Bionda Arena

Sunday:
Pee Wee Rep Otters vs Almaguin, 1pm at the Jack Bionda Arena
Pee Wee Muskoka Rock vs Oro, 1pm in Mactier
Atom Rep Bears vs Midland, 1:50pm in Midland
Bantam Rep Bears vs West Ferris, 2pm at the Gravenhurst Centennial Centre
Pee Wee Rep Bears vs Midland, 3:05pm in Midland
Pee Wee AE Otters vs Bears, 4pm at the Jack Bionda Arena
Midget AE Otters vs Almaguin, 5:10pm at the Don Lough Arena
Bantam AE Otters vs East Nipissing, 6:50pm at the Don Lough Arena

Silver Stick Tournament

Friday:
AE Midget Bears vs Penetang, 12:45pm in Brant County
AE Midget Bears vs Mariposa, 9:30pm in Brant County

Saturday:
AE Midget Bears vs Ennismore, 4:35pm

Duke Knox Memorial Tournament

Friday:
Novice Rep Otters vs TNT, 12pm at the Don Lough Arena
Novice Rep Bears vs Listowel, 4:10pm at the Canada Summit Centre
Major Midget Bears vs Shelburne, 9:30pm at the Canada Summit Centre

Saturday:
Novice Rep Bears vs Kawartha, 1:40pm at the Canada Summit Centre
Novice Rep Otters vs Listowel, 2pm at the Don Lough Arena
Major Midget Bears vs Lincoln, 2:15pm at the Canada Summit Centre
Novice Rep Bears vs TNT, 3:40pm at the Canada Summit Centre
Novice Rep Otters vs Kawartha, 4pm at the Don Lough Arena
Major Midget Bears vs Port Colborne, 9:15pm at the Canada Summit Centre

Parry Sound Tournament

Friday:
Major Midget Otters vs Stoney Creek, 4pm in Parry Sound

Saturday:
Major Midget Otters vs Listowel, 11am in Parry Sound
Major Midget Otters vs Niagara-on-the-Lake, 5pm in Parry Sound

Muskoka Rock Tournament 

Friday:
Atom Muskoka Rock vs Millbrook, 5:30pm at the Bala Arena

Saturday:
Atom Muskoka Rock vs South Bruce, 9:35am at the Bala Arena
Atom Muskoka Rock vs North Bay, 4:05pm at the Bala Arena

GMHL

Friday:
Almaguin vs Bradford, 7:30pm in South River
South Muskoka vs Temiscaming, 8pm in Quebec

Sunday:
Almaguin vs South Muskoka, 2pm in South River

CPJHL

Friday:
Muskoka Anglers vs Mustangs, 7:30pm at the Graeme Murray Arena

PJHL

Friday:
Otters vs Orilla, 7:30pm at the Canada Summit Centre

Sunday:
Otters vs Alliston, 2:30pm at the Canada Summit Centre

HGHA

Saturday:
Hayes Pee Wee Sting vs Armstrong Pee Wee Sting, 10am at the Lake of Bays Community Centre
Seely Pee Wee Sting vs North Simcoe, 10am in Midland
Novice Sting vs Barrie, 11am at the Lake of Bays Community Centre
Atom Sting vs North Simcoe, 12pm at the Lake of Bays Community Centre
Midget Sting vs Barrie, 12:30pm in Barrie
Bantam Sting vs North Simcoe, 1pm at the Lake of Bays Community Centre

Sunday:
Midget Sting vs Barrie, 12:30pm in Barrie
Bantam Sting vs North Simcoe, 6:15pm in Midland