Here’s a look at all the weekend hockey games involving Muskoka teams:

OMHA

Friday:
Bantam AE Otters vs West Ferris, 2pm in West Ferris
Atom Muskoka Rock vs Collingwood, 7:30pm in MacTier
AE Midget Bears vs Penetang, 8pm at the Bracebridge Memorial Arena
Major Midget Otters vs Haliburton, 8:30pm in Haliburton
Midget AE Otters vs Sundridge, 8:40pm in Sundridge

Saturday:
Novice Rep Bears vs Collingwood, 1pm in Collingwood
Atom AE Bears vs Muskoka Rock, 1pm at the Bracebridge Memorial Arena
Novice Rep Otters vs Oro, 1:20pm in Oro
Midget AE Otters vs Powassan, 5:10pm at the Don Lough Arena
AE Midget Bears vs Almaguin, 5:30pm in Sundridge
Atom Rep Otters vs Midland, 6:20pm at the Jack Bionda Arena
Major Midget Otters vs Elmvale, 6:45pm at the Don Lough Arena
Pee Wee AE Otters vs Almaguin, 7:40pm at the Jack Bionda Arena

Sunday:
Novice Muskoka Rock vs Otters, 1pm in MacTier
Novice Rep Bears vs Penetang, 2pm at the Gravenhurst Centennial Centre
Atom Muskoka Rock vs Almaguin, 2:30pm in MacTier
AE Midget Bears vs Almaguin, 3:15pm at the Gravenhurst Centennial Centre
Atom AE Bears vs Oro, 3:30pm in Oro
Major Midget Otters vs Haliburton, 3:45pm at the Don Lough Arena
Midget AE Otters vs Penetang, 6:40pm in Penetang

Pee Wee Rep Otters Classic

Friday:
Pee Wee Otters vs West Nipissing, 4pm at the Don Lough Arena

Saturday:
Pee Wee Otters vs Clarington, 2pm at the Don Lough Arena
Pee Wee Otters vs Minto, 4:30pm at the Jack Bionda Arena

Silver Stick

Friday:
Bantam Rep Bears vs Owen Sound, 4:20pm in Midland

Saturday:
Bantam Rep Bears vs Whitby, 10:10am in Midland
Bantam Rep Bears vs Orillia, 6pm in Midland

Port Colborne Tournament

Friday:
Major Midget Bears vs Lambeth, 12pm in Port Colborne
Major Midget Bears vs Caledonia, 7:30pm in Port Colborne

Saturday:
Major Midget Bears vs Thorold, 1:30pm in Port Colborne

Pittsburgh Tournament

Friday:
Pee Wee Rep Bears vs Wolf pack NJ, 7:10am in Pittsburgh
Pee Wee Rep Bears vs Lightning, 12:20pm in Pittsburgh

Saturday:
Pee Wee Rep Bears vs Toros, 8:30am in Pittsburgh

GMHL

Friday:
South Muskoka vs Temsicaming, 8pm in Quebec

Saturday:
Almaguin vs New Tecumseth, 7:30pm in South River

CPJHL

Friday:
Muskoka Anglers vs Stallions, 7:30pm at the Graeme Murray Arena

PJHL

Friday:
Otters vs Schomberg, 7:30pm at the Canada Summit Centre

Saturday:
Otters vs Alliston, 4:30pm in Alliston

Sunday:
Otters vs Orillia, 4pm in Orillia

HGHA

Saturday:
Atom Sting vs Orillia, 1:30pm in Orillia
Hayes Pee Wee Sting vs Orillia, 2:30pm in Orillia
Armstrong Pee Wee Sting vs Orillia, 3:30pm in Orillia
Novice Sting vs Barrie, 5pm in Barrie