Here’s a look at all weekend hockey games involving Muskoka teams happening this weekend:

OMHA

Friday:
AE Midget Bears vs Powassan, 6:30pm at the Bracebridge Memorial Arena
Atom Rep Bears vs Haliburton, 6:30pm in Haliburton
Bantam Rep Otters vs West Ferris, 7:30pm in Powassan
Major Midget Bears vs Otters, 8:15pm at the Bracebridge Memorial Arena

Saturday:
Novice Rep Otters vs Almaguin, 1:4opm at the Jack Bionda Arena
Pee Wee AE Bears vs Muskoka Rock, 2pm in Humphrey
Atom Rep Otters vs Oro, 2:20pm in Oro
Novice Rep Bears vs Collingwood, 3:30pm at the Bracebridge Memorial Arena
Atom Muskoka Rock vs Almaguin, 3:30pm in Humphrey
Pee Wee Rep Otters vs Midland, 4pm in Midland
Atom Rep Bears vs Midland, 4:45pm at the Bracebridge Memorial Arena
Major Midget Otters vs Midland, 5:10pm at the Don Lough Arena
AE Midget Bears vs Almaguin, 6pm in Sundridge
Bantam Rep Bears vs Collingwood, 6pm at the Bracebridge Memorial Arena
Bantam Rep Otters vs Midland, 7pm at the Jack Bionda Arena
Major Midget Bears vs Elmvale, 7:45pm at the Bracebridge Memorial Arena

Sunday:
AE Midget Bears vs Powassan, 10am in Powassan
Bantam Muskoka Rock vs West Ferris, 11am at the Port Carling Arena
Novice Muskoka Rock vs Almaguin, 11am in Burks Falls
Novice Rep Otters vs Haliburton, 1:40pm at the Jack Bionda Arena
Pee Wee Rep Otters vs Haliburton, 2:50pm at the Jack Bionda Arena
Pee Wee Rep Bears vs Midland, 3pm at the Bracebridge Memorial Arena
Pee Wee Muskoka Rock vs Almaguin, 3pm at the Port Carling Arena
Atom Rep Bears vs Collingwood, 4:30pm at the Bracebridge Memorial Arena
Bantam Muskoka Rock vs West Ferris, 4:30pm at the Port Carling Arena
Bantam Rep vs Midland, 4:35pm in Midland
Major Midget Otters vs Collingwood, 6pm in Collingwood
Major Midget Bears vs Oro, 7:15pm in Oro

Huntsville Otters Pee Wee AE & Bantam AE Tournament

Friday:
Pee Wee AE Otters vs Ayr, 12:30pm at the Jack Bionda Arena
Bantam AE Otters vs Ayr, 2pm at the Don Lough Arena

Saturday:
Pee Wee AE Otters vs Ingersoll, 9:30am at the Jack Bionda Arena
Bantam AE Otters vs Ingersoll, 10am at the Don Lough Arena
Pee Wee AE Otters vs Glanbrook, 3:30pm at the Jack Bionda Arena
Bantam AE Otters vs Glanbrook, 4pm at the Don Lough Arena

GMHL

Friday:
Almaguin vs Bradford, 7:30pm in South River
South Muskoka vs New Tecumseth, 7:45pm at the Port Carling Arena

Saturday:
Almaguin vs Temiscaming, 8pm in Quebec

CPJHL

Friday:
Muskoka Anglers vs Hawks, 7:30pm in Markdale

Sunday:
Muskoka Anglers vs Ice Wolves, 2:30pm in Coldwater

PJHL

Friday:
Otters vs Alliston, 7:30pm at the Canada Summit Centre

Saturday:
Otters vs Midland, 7:30pm in Midland

Sunday:
Otters vs Penetang, 2:30pm at the Canada Summit Centre

MWHL

Saturday:
Midget Sting vs Orillia, 1pm at the Lake of Bays Community Centre
Bantam Sting vs Orillia, 2pm at the Lake of Bays Community Centre
Seeley Pee Wee Sting vs Armstrong Sting, 3pm at the Lake of Bays Community Centre

Sunday:
Bantam Sting vs Collingwood, 10am in Collingwood