Here’s a preview of all hockey games involving Muskoka teams this weekend:

OMHA

Friday: 
Pee Wee Rep Bears vs Parry Sound, 6:30pm at the Bracebridge Memorial Arena
Bantam Rep Bears vs Elmvale, 7:45pm in Elmvale
Major Midget Bears vs Haliburton, 8pm at the Bracebridge Memorial Arena
Midget AE Otters vs Almaguin, 8:40pm in Sundridge

Saturday:
Atom AE Bears vs Almaguin, 1:30pm at the Bracebridge Memorial Arena
Novice Rep Bears vs Midland, 1:40pm in Midland
Bantam Muskoka Rock vs Innisfil, 2pm in Humphrey
Pee Wee AE Otters vs Oro, 2:40pm in Oro
Atom Muskoka Rock vs Midland, 2:50pm in Midland
Atom Rep Bears vs Parry Sound, 3:15pm in Parry Sound
Novice Muskoka Rock vs Haliburton, 3:30pm in Humphrey
Pee Wee Rep Otters vs Oro, 4pm in Oro
Major Midget Bears vs Midland, 4pm in Midland
Novice Rep Otters vs Penetang, 4:40pm at the Jack Bionda Arena
Pee Wee Rep Bears vs Collingwood, 4:45pm at the Bracebridge Memorial Arena
Midget AE Otters vs Almaguin, 5:10pm at the Don Lough Arena
Pee Wee Muskoka Rock vs Penetang, 5:45pm in Penetang
Bantam Rep Otters vs Oro, 7:10pm at the Don Lough Arena
Bantam AE Bears vs Essa, 7:40pm at the Jack Bionda Arena
AE Midget Bears vs Penetang, 8:20pm in Penetang

Sunday:
Novice Rep Otters vs Midland, 1:40pm at the Jack Bionda Arena
Atom AE Bears vs Almaguin, 2pm at the Gravenhurst Centennial Centre
Novice Rep Bears vs Elmvale, 2:25pm in Elmvale
Novice Muskoka Rock vs Almaguin, 3pm at the Port Carling Arena
Major Midget Bears vs Collingwood, 3pm at the Bracebridge Memorial Arena
Bantam Rep Otters vs West Ferris, 3:10pm at the Don Lough Arena
Pee Wee AE Bears vs Penetang, 3:15pm at the Gravenhurst Centennial Centre
Pee Wee AE Otters vs Oro, 4:10pm at the Jack Bionda Arena
Atom Rep Bears vs Penetang, 4:10pm in Penetang
Bantam Muskoka Rock vs Otters, 4:30pm at the Port Carling Arena
Atom Muskoka Rock vs Elmvale, 4:40pm in Elmvale
Midget AE Otters vs Penetang, 5:10pm at the Don Lough Arena
Pee Wee Rep Bears vs Penetang, 5:20pm in Penetang
Pee Wee Rep Otters vs Oro, 5:40pm at the Jack Bionda Arena
Pee Wee Muskoka Rock vs Elmvale, 5:50pm in Elmvale
Bantam Rep Bears vs Penetang, 6:35pm in Penetang

Huntsville Otters Classic

Friday:
Atom Rep Otters vs Waterford, 12pm at the Don Lough Arena

Saturday:
Atom Rep Otters vs Englehart, 9:30am at the Jack Bionda Arena
Atom Rep Otters vs North Durham, 3:30pm at the Jack Bionda Arena

Strathroy Tournament

Friday:
Major Midget Otters vs Petrolia, 3:30pm in Strathroy
Major Midget Otters vs Erin Hillsburgh, 9pm in Strathroy

Saturday:
Major Midget Otters vs Mt. Brydges, 11:30am in Strathroy
Major Midget Otters vs Strathroy, 3:45pm in Strathroy

GMHL

Friday:
South Muskoka vs Ville-Marie, 7:45pm at the Gravenhurst Centennial Centre

Saturday:
South Muskoka vs Wiarton, 8pm in Wiarton

CPJHL

Friday:
Muskoka Anglers vs Jaguars, 7:30pm at the Gravenhurst Centennial Centre

Saturday:
Muskoka Anglers vs Stallions, 7:30pm venue TBA

PJHL

Friday:
Otters vs Stayner, 7:30pm at the Canada Summit Centre

HGHA

Saturday:
Hayes Pee Wee Sting vs Orillia, 11am at the Lake of Bays Community Centre
Seeley Pee Wee Sting vs Orillia, 12pm at the Lake of Bays Community Centre
Armstrong Pee Wee Sting vs Barrie, 1pm at the Lake of Bays Community Centre
Bantam Sting vs North Simcoe, 2pm at the Lake of Bays Community Centre
Midget Sting vs Barrie, 3pm in Barrie
Novice Sting vs Barrie, 5pm in Barrie

Sunday:
Midget Sting vs Barrie, 1:30pm in Barrie